لوله بازکنی منطقه 13 تهران

فهرست مطالب

لوله بازکنی منطقه 13 تهران 09127609500

برای جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ‌تر در منزل و محل کارتان، بهتر است رفع گرفتگی لوله و مشکلاتی از این دست را به تعویق نیندازید. اگر با مواردی مانند گرفتگی لوله‌های فاضلاب، نشتی لوله‌ها و نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله‌ها، گیر افتادن اشیاء در چاه و … مواجه شده‌اید، لوله بازکنی شرق تهران واقع در منطقه 13 با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و تیمی از سرویسکاران ماهر، مشکلات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن رفع خواهد کرد.

این مجموعه آماده عقد قرارداد با تمام ارگان‌ها همچون هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس، ادارات، دانشگاه‌ها، پادگان‌ها، شرکت‌های شخصی و دولتی در اقصی نقاط تهران به منظور ارائه خدماتی همچون رفع گرفتگی و انسداد لوله و همچنین تخلیه چاه است.

شماره تلفن شرکت کاسپین : 09127609500

☎ شماره تماس لوله بازکنی منطقه 13

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در منطقه 13

منطقه 13 تهران در شرق قرار دارد و از شمال به خیابان دماوند، از شرق به بزرگراه یاسینی، از جنوب به خیابان پیروزی و از غرب به خیابان هفده شهریور محدود می‌شود. براساس تقسیمات شورای اسلامی شهر تهران این منطقه دارای ۱۳ محله است. این منطقه به سه بخش تقسیم می‌شود. بخش غربی که عمدتا فرسوده و قدیمی است. بخش دوم که غرب پادگان نیروی هوایی می‌باشد و در سال 1335 تا 1355 شکل گرفته و یک بافت ناهمگن دارد و بافت مسکونی کمی وجود دارد. بخش شرقی این منطقه که تهران نو هست، بافت منسجم‌تر و مناسبی دارد. این منطقه به عنوان مجاورت با محور ورودی شرق تهران یعنی دماوند، در مسیر توسعه قرار گرفته است و واحدهای صنعتی و کارگاهی کوچک و بزرگی را در آن محدوده شامل می‌شود.

اگر در منطقه‌ی 13 تهران زندگی می‌کنید و برای تعمیر و نصب سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی، تعمیر خرابی سیفون و نصب وان حمام و جکوزی یا بازکردن لوله‌های اشپزخانه نیاز به کمک داشتید از دیگر خدمات لوله بازکنی منطقه 13 رفع تمامی مشکلات شما با کیفیت و قیمت مناسب است.

قیمت لوله بازکنی در منطقه 13

آنچه در مورد لوله بازکنی منطقه 13 اهمیت دارد، قیمت مناسبی است که این شرکت در قبال خدمات ارائه شده به مشتریان خود، دریافت می‌کند. هیچ دریافتی این شرکت خارج از قوانین و مصوبه اتحادیه نیست. پس با خیالی راحت تعمیرات مربوط به ساختمان خود را به این شرکت بسپارید. علاوه بر آن، خدمات برای شما در زمان کوتاه و کیفیت بالا توسط متخصصین این شرکت انجام می‌گیرد.

ضمانت کیفی خدمات و رعایت اصول بهداشتی از دیگر تعهدات لوله بازکنی منطقه 13 است.

خدمات کاسپین در منطقه 13

کاسپین ویژگی‌های مهمی دارد که او را متمایز از سایر شرکت‌ها می‌کند:

 • دریافت تسویه حساب پس از پایان کار
 • رضایت خاطر مشتریان
 • نیروهای متخصص و حرفه‌ای آشنا با ابزارهای پیشرفته و به‌روز
 • گارانتی و ضمانت کار انجام شده
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و فوری

این ویژگی‌ها باعث شده است که خدمات کاسپین در منطقه 13 از جمله: رفع گرفتگی لوله‌ها، تشخیص دقیق نشتی یا ترکیدگی لوله‌ها، تعمیر و نصب سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی، تعمیر و نصب وان حمام و جکوزی، حفر چاه و لایروبی آن، خارج کردن اشیاء از درون چاه، تعمیر سر شیرهای هرز شده، رفع گرفتگی لوله‌های آشپزخانه و ….. با کیفیت خوب ارائه شوند و رضایت مشتریان را به همراه داشته باشند.

شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه‌های مختلف :

 1. لوله بازکنی شهرک غرب
 2. لوله بازکنی تهرانپارس
 3. لوله بازکنی شریعتی
 4. لوله بازکنی ولیعصر
 5. لوله بازکنی تهران
 6. تخلیه چاه تهران
 7. حفاری چاه تهران
 8. لوله بازکنی پیروزی
 9. لوله بازکنی فردوسی
 10. لوله بازکنی نبرد
 11. لوله بازکنی عباس آباد
 12. لوله بازکنی نظام آباد
 13. لوله بازکنی پاسداران
 14. لوله بازکنی ستارخان
 15. لوله بازکنی نارمک
 16. لوله بازکنی حکیمیه
 17. و تمای مناطق استان تهران

فهرست مطالب

 • خدمات لوله بازکنی منطقه 13 تهران
 • راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب
 • عملکرد شترگلو یا سیفون برای رفع بوی بد فاضلاب
 • نقش فلاش‌ تانک که خیلی‌ها به اشتباه نام سيفون را بر آن گذاشته‌ اند، چيست؟
 • آیا استفاده از محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله، کار مناسبی است؟

لوله بازکنی منطقه 13 تهران

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب :

♦ سوسک ها درون چاه فاضلاب زندگی می کنند; اگر چاه فاضلاب پر شود باعث می‌شود آب بالا بیاید و محل زندگی سوسک‌ها پر از آب شود, از درون چاه بیرون می‌آیند. پس اگر متوجه شدید که رفت آمد سوسک‌ها به درون دستشویی و ساختمان نسبت به قبل بیشتر شده, این به این معنی است که چاه فاضلاب پر شده است.

♦ بالا آمدن آب فاضلاب بصورت مکرر

با دیدن این علائم سریعا با ماموران ما در شرکت کاسپین تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تخلیه چاه شما در منطقه 13 تهران و حومه اقدام کنیم.

پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

خدمات شرکت کاسپین در حفاری چاه : حفاری چاه در منطقه 13 تهران – حفر چاه فاضلاب در منطقه 13 تهران می‌باشد.

شماره تلفن حفاری چاه در منطقه 13 تهران : 09127609500

عملکرد شترگلو یا سیفون برای رفع بوی بد فاضلاب

شترگلو چیست ؟
شترگلو يا همان سيفون که اکثر ما ایرانی ها اشتباهاً به فلاش‌تانک دست شویی می‌گوییم سيفون. اما شترگلو یا همان سیفون، لوله‌ای خميده شکل است شبيه مد يا کلاهِ «آ» که زير سنگ توالت قرار داده می‌شود و هميشه مثل يک کاسه, پر از آب است.

گازهای سپتیکی یا گاز فاضلاب، بوی ناخوشايندی دارند که در عمق چاه تولید می‌شوند و سپس به سمت بالا حرکت می‌کنند. زمانی که اين گازها به آب درون شترگلو یا سیفون می‌رسند، درون آب سیفون حل می‌شوند و ديگر نمی‌توانند به داخل توالت یا ساختمان راه پيدا کنند. اگر سيفون وجود نداشته باشد تا گاز فاضلاب در آب آن حل شود، محيط دست‌ شویی غير قابل تحمل می‌شود.

نقش فلاش‌ تانک که خیلی‌ها به اشتباه نام سيفون را بر آن گذاشته‌ اند، چيست؟

زمانی که حجم گازهای فاضلاب که در آب شترگلو حل شده اند بالا میرود، این آب هم به يک آب بسیار بدبو تبديل می‌شود که بشدت آزار دهنده است. حالا اگر هر زمان که از دست شویی استفاده می‌کنیم، فلاش‌تانک را بکشیم یا یک آفتابه آب درون چاه توالت بریزیم و آب درونن سيفون یا شترگلو تازه شود، ديگر فضای دست شویی بوی نامطبوعی نخواهد گرفت. پس فلاش تانک یا آفتابه برای رفع بوی بد دستشویی بسیار ضروری و مفید هستند.

لوله بازکنی منطقه 13 تهران – تخلیه چاه منطقه 13 تهران 

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران – کرج – قم – البرز

لوله بازکنی منطقه 13 تهران به طریق کاملا مکانیزه و تشخیص ترکیدگی لوله

شماره تلفن لوله بازکنی منطقه 13 تهران 09127609500


آیا استفاده از محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله، کار مناسبی است؟

به طور کلی هنگامی که آب فاضلاب بالا میزند، معمولا نخستین راه کاری که به ذهن مردم خطور می کند، استفاده از محلول های شیمیایی و اسید است.

این مواد در سطح شهر و در فروشگاه ها به وفور یافت می شوند و تهیه کردن آن ها آسان است. به همین دلایل اکثر مردم از این مواد برای باز کردن لوله های مسدود شده، استفاده می کنند.

در نگاه نخست این محلول ها بسیار مؤثر هستند؛ زیرا پس از ریختن آن ها درون لوله ی مسدود شده، بلافاصله گرفتگی آن برطرف می شود و دست کم ظرف چندین ساعت اثر خود را بر جای می گذارند.

اما اگر بخواهیم از دید یک لوله بازکن و یک شخص حرفه ای به این مسئله نگاه کنیم، قضیه به این سادگیا حل نمی شود. استفاده از محلول های شیمیایی و اسید ها می تواند به لوله های پلاستیکی و حتی لوله های فلزی آسیب بزند.

استفاده از این مواد شیمیایی در غلضت بالا و به صورت مکرر، باعث می شود لوله به مرور زمان پوسیده شده و سوراخ شود.  جدای از این ها، استفاده از این محلول ها می تواند سلامت افراد و به ویژه کودکان را به خطر بیاندازد.

پیشنهاد ما برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب، استفاده از فنر برقی است.

نکته مهم :

جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب یا رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط اسید یا محلول لوله بازکنی بدون اطلاعات قبلی هرگز اقدام نکنید. به این دلیل که اگر مسیر لوله دارای گرفتگی باشد, محلول اسیدی که داخل لوله می‌ریزید درون لوله جمع می‌شود و چون راهی برای عبور ندارد, همانجا گیر کرده و اگر لوله فاضلاب از جنس چدن یا آهن باشد, آن را سوراخ می‌کند.

اگر لوله پلیکا باشد بخش هایی که با چسب به هم متصل شده است, چسب خود را از دست داده و با مشکل چکه کردن آب به سقف پایین روبرو خواهید شد.


سوالات متداول لوله بازکنی منطقه 13 تهران

در شرایط کرونایی، خدمات لوله بازکنی در منطقه 13 تهران به چه صورت است؟

تمامی لوله بازکن های شرکت موظف هستند از ماسک استفاده کرده و پروتوکل های بهداشتی را رعایت کنند. همچنین در حین کار و پس از اتمام آن نیز نکات بهداشتی را رعایت می کنند. تمام تلاش ما این است که کار لوله بازکنی با کمترین کثیف کاری انجام شود.

زمان رسیدن سرویس کاران به محل چقدر است؟

از زمانی که مشتری تماس می‌گیرد تا زمانی که سرویس کاران به محل می رسند نهایتاً 30 دقیقه زمان می برد. به دلیل اینکه شرکت کاسپین در تمامی نقاط تهران دارای شعبه است، سرعت رسیدگی به مشکلات همشهریان بسیار بالا است.

هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

هزینه خدماتی که شرکت کیمیا دژ کاسپین ارائه می دهد بر اساس نرخی است که اتحادیه لوله بازکنی تصویب کرده است. پس از این بابت خیالتان راحت با‌شد.

لوله بازکنی کاسپین از چه دستگاه‌هایی برای باز کردن لوله استفاده می کند؟

شرکت کاسپین از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای باز کردن لوله، استفاده می کند. بهترین دستگاه، فنرزنی برقی است. از دیگر دستگاه هایی که ما برای بازکردن لوله مسدود شده استفاده می کنیم می توان به دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب است.

با مامورین ما تماس بگیرید تا بصورت اصولی و از راه درست و تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کنیم.

 شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

رای بدهید post

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید