لوله بازکنی منطقه 20 تهران 09127609500

تخلیه چاه منطقه 20 تهران

فهرست مطالب

لوله بازکنی منطقه 20 تهران 09127609500

آیا تا به حال با مشکل پر شدن چاه فاضلاب آپارتمان خود مواجه شده‌اید؟ چگونه این مشکل را حل و یا مانع از بروز این اتفاق می‌شوید؟ لوله‌های فاضلاب در هر ساختمانی جزء اصلی‌ترین بخش‌های ساختمان به شمار می‌روند. بنابراین همواره باید با استفاده درست از پر شدن آن‌ها جلوگیری کنید و یا در صورت بروز آن از متخصصین کمک بگیریم.

لوله بازکنی منطقه 20 ، به عنوان یک شرکت خدماتی لوله بازکنی در جنوب تهران خدمات جامعی را به ساکنین این منطقه ارائه می کند. در صورت بروز مشکل گرفتگی لوله ها، پرشدن چاه، افتادن اشیاء درون لوله یا سرویس بهداشتی، نصب و تعمیر سرویس فرنگی و ایرانی و تغییر کاربری آنها و …. می‌توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید و ضمن رفع کامل مشکل خود، از قیمت مناسب و کیفیت خوب کار که توسط نیروهای مجرب شرکت به شما ارائه می شود؛ بهره مند شوید.

شماره تلفن : 09127609500 – لوله بازکنی منطقه 20 تهران – تخلیه چاه منطقه 20 تهران

☎ شماره تماس لوله بازکنی منطقه 20

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در منطقه 20

منطقه 20 تهران واقع در جنوبی‌ترین شهر تهران است که بخشی از آن در شهر ری واقع شده است. شمال این منطقه به بزرگراه آزادگان، شرق آن به بزرگراه امام علی، غرب آن به صالح آباد و از جنوب به بزرگراه آوینی ختم می‌شود. منطقه 20 دارای 7 ناحیه و 20 محله است.  مساحتی برابر 200 کیلومتر مربع دارد با جمعیتی برابر 453740 نفر در سال 1400.

از قدیمی‌ترین سکونتگاه‌های شهری تهران، منطقه 20 است چرا که شهر ری جزو کهن‌ترین شهرهای جهان به شمار می‌آمده و قدمت آن به زمان اقوام آریایی بر می‌گردد. این شهر در طول تاریخ به نام‌های مختلف از جمله شهر راگز، راگز، ام البلاد،  ری شهر، شیخ البلاد و … . یکی از جاذبه‌های فرهنگی و مذهبی مشهور این منطقه، حرم شاه عبدالعظیم حسنی است که مرجع حضور و عبادت مسلمانان می‌باشد. از نظر صنعتی نیز این منطقه دارای کاربری سنعتی و انبارداری نیز می‌باشد و صنایع تولیدی بسیاری در این محدوده وجود دارد.

به دلیل قدمت بالای این منطقه در سکونتگاه انسانی، و رشر و گسترش شهرنشینی افراد بعد از انقلاب در این منطقه؛ خانه‌های مسکونی و تجاری متعددی را می‌توانید مشاهده کنید. مشخصا وجود این منازل نیازمند دریافت خدمات سریع و با کیفیت شهری نیز هستند. لوله بازکنی منطقه 20، با سالها تجربه آماده‌ی ارائه ی خدمت به عزیزان ساکن در این محدوده است تا اگر از باب مشکلاتی نظیر مواردی که در بالا ذکر شد یا نصب و تعمیر و یا تغییر کاربری سرویس‌های بهداشتی، لایروبی چاه و یا تخلیه آن، نصب و تعمیر وان و جکوزی، تعمیر سرشیرهای هرزشده و … با قیمت مناسب و در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد.

قیمت لوله بازکنی در منطقه 20

در زمینه لوله بازکنی سرعت عمل و برطرف کردن مشکلات بسیار ضروری و مهم است، چرا که مشکلات ناشی از گرفتگی لوله‌ها می‌تواند روند زندگی روزمره افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. از این رو خدمات لوله بازکنی منطقه 20  فوری انجام خواهد شد. این سرعت عمل و دقت در رفع مشکل بدون شک از نگه مشتریان هزینه‌های زیادی را به دنبال خواهد داشت.

لوله بازکنی منطقه 20 از این جهت با سایر شرکت‌ها تفاوت دارد که کیفیت، سرعت عمل، دقت و مهارت نیروهای متخصص خود را جزو اولویت‌های ضروری مجموعه‌ی خود می داند و لذا قیمت تمام شده در انواع خدمات خارج از مبلغ تعیین شد توسط اتحادیه نخواهد بود.

خدمات کاسپین در منطقه 20

هر ساختمانی ممکن است نیاز به رفع مشکلاتی از قبیل لوله بازکنی داشته باشد که مربوط به نو یا قدیمی بودن خانه ندارد.  شرکت کاسپین تمامی خدمات مربوط به لوله بازکنی و حفر چاه فاضلاب را برای شما انجام می‌دهد. این خدمات شامل:

 • نصب توالت فرنگی و ایرانی
 • تغییر کاربری توالت ایرانی و فرنگی
 • نصب و تعمیر فلاش تانک
 • نصب و راه اندازی وان حمام و جکوزی
 • تعمیر خرابی سیفون
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • باز کردن لوله آشپزخانه
 • رفع گرفتگی چاه دستشویی
 • نصب و راه اندازی وان حمام و جکوزی
 • تعمیر سرشیر های هرز شده
 • دراوردن اشیاء افتاده در چاه

شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه‌های مختلف :

 1. لوله بازکنی شهرک غرب
 2. لوله بازکنی تهرانپارس
 3. لوله بازکنی شریعتی
 4. لوله بازکنی ولیعصر
 5. لوله بازکنی تهران
 6. تخلیه چاه تهران
 7. حفاری چاه تهران
 8. لوله بازکنی پیروزی
 9. لوله بازکنی فردوسی
 10. لوله بازکنی نبرد
 11. لوله بازکنی عباس آباد
 12. لوله بازکنی نظام آباد
 13. لوله بازکنی پاسداران
 14. لوله بازکنی ستارخان
 15. لوله بازکنی نارمک
 16. لوله بازکنی حکیمیه
 17. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی منطقه 20 تهران

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب :

♦ سوسک ها درون چاه فاضلاب زندگی می کنند; اگر چاه فاضلاب پر شود باعث می‌شود آب بالا بیاید و محل زندگی سوسک‌ها پر از آب شود, از درون چاه بیرون می‌آیند. پس اگر متوجه شدید که رفت آمد سوسک‌ها به درون دستشویی و ساختمان نسبت به قبل بیشتر شده, این به این معنی است که چاه فاضلاب پر شده است.

♦ بالا آمدن آب فاضلاب بصورت مکرر

با دیدن این علائم سریعا با ماموران ما در شرکت کاسپین تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تخلیه چاه شما در منطقه 20 تهران و حومه اقدام کنیم.

پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

خدمات شرکت کاسپین در حفاری چاه : حفاری چاه در منطقه 20 تهران – حفر چاه فاضلاب در منطقه 20 تهران می‌باشد.

شماره تلفن حفاری چاه در منطقه 20 تهران : 09127609500

عملکرد شترگلو یا سیفون برای رفع بوی بد فاضلاب

شترگلو چیست ؟
شترگلو يا همان سيفون که اکثر ما ایرانی ها اشتباهاً به فلاش‌تانک دست شویی می‌گوییم سيفون. اما شترگلو یا همان سیفون، لوله‌ای خميده شکل است شبيه مد يا کلاهِ «آ» که زير سنگ توالت قرار داده می‌شود و هميشه مثل يک کاسه, پر از آب است.

گازهای سپتیکی یا گاز فاضلاب، بوی ناخوشايندی دارند که در عمق چاه تولید می‌شوند و سپس به سمت بالا حرکت می‌کنند. زمانی که اين گازها به آب درون شترگلو یا سیفون می‌رسند، درون آب سیفون حل می‌شوند و ديگر نمی‌توانند به داخل توالت یا ساختمان راه پيدا کنند. اگر سيفون وجود نداشته باشد تا گاز فاضلاب در آب آن حل شود، محيط دست‌ شویی غير قابل تحمل می‌شود.

نقش فلاش‌ تانک که خیلی‌ها به اشتباه نام سيفون را بر آن گذاشته‌ اند، چيست؟

زمانی که حجم گازهای فاضلاب که در آب شترگلو حل شده اند بالا میرود، این آب هم به يک آب بسیار بدبو تبديل می‌شود که بشدت آزار دهنده است. حالا اگر هر زمان که از دست شویی استفاده می‌کنیم، فلاش‌تانک را بکشیم یا یک آفتابه آب درون چاه توالت بریزیم و آب درونن سيفون یا شترگلو تازه شود، ديگر فضای دست شویی بوی نامطبوعی نخواهد گرفت. پس فلاش تانک یا آفتابه برای رفع بوی بد دستشویی بسیار ضروری و مفید هستند.

 لوله بازکنی منطقه 20 تهران – لوله بازکنی و تخلیه چاه منطقه 20 تهران – لوله بازکنی در منطقه 20 تهران – تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه 20 تهران

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران – کرج – قم – البرز

 لوله بازکنی منطقه 20 تهران به طریق کاملا مکانیزه و تشخیص ترکیدگی لوله

شماره تلفن لوله بازکنی منطقه 20 تهران 09127609500

 لوله بازکنی ارزان در منطقه 20 تهران

 لوله بازکنی منطقه 20 تهران و حومه

نحوه و روش لوله بازکنی

سوالاتی که برای اغلب افراد اتفاق می‌افتد این است که : چه باید کرد در هنگام گرفتگی چاه توالت یا چاه فاضلاب؟ بهترین روش چاه بازکنی و لوله بازکنی کدام است؟ استفاده از محلول ها و سردرگمی برای یافتن انواع مواد شیمیایی لوله بازکن و چاه بازکن قوی

از روش های باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و همچنین روش لوله بازکنی و روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی می توان به :

1- باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اگر گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده  از پمپ زدن رفع نشود, از فنر لوله بازکنی استفاده می‌شود. این دستگاه, هوای فشرده داخل مخزن خود را با شدت به داخل چاه می‌فرستد که هرچقدر فشار وارده را بیشتر کنند صدایی بیشتری ایجاد می‌شود. البته اگر لوله فاضلاب از شن و سنگ ریزه پر شده باشد, دیگر دستگاه تراکم هوا کارایی ندارد و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کند. شر‍‍‍‍‍‍‍‍کت کاسپین دژ کیمیا آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه 20 تهران می‌باشد.

2- لوله بازکنی با استفاده از فنر چاه

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر معمول است, چون مسافت و برد زیادی دارد و از قدرت بالاتری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مسیرهای نزدیک برخوردار است. با استفاده از فنر لوله بازکنی اشیا جامد را به داخل چاه فاضلاب هول می‌دهد. پس تضمین بیشتری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه توالت فرنگی و توالت ایرانی با فنر لوله بازکنی رفع شود. فنر این قابلیت را دارد که انواع لایه های چربی, مواد زائد و مو را از دیواره های لوله فاضلاب جدا کند اما توجه داشته باشید که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی حتی الامکان از فنر استفاده نکنید چون این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچی است و امکان دارد به توالت فرنگی آسیب بزند.

3- باز کردن سیفون توالت با استفاده از پمپ لوله بازکنی

در روش ذکر شده بعد از این که مقداری آب به درون چاه ریخته شد به مرحله پمپ زدن آب می‌رسیم. فشار آب که به سیفون وارد می‌آید باعث باز کردن گرفتگی سیفون توالت می‌شود. پمپ زدن آنقدر ادامه پیدا می‌کند تا مواد فاضلاب که در لوله و چاه توالت گیر کرده‌اند به جلو رانده شوند موجب رفع گرفتگی چاه فاضلاب شود.

نکته مهم :

جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب یا رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط اسید یا محلول لوله بازکنی بدون اطلاعات قبلی هرگز اقدام نکنید. به این دلیل که اگر مسیر لوله دارای گرفتگی باشد, محلول اسیدی که داخل لوله می‌ریزید درون لوله جمع می‌شود و چون راهی برای عبور ندارد, همانجا گیر کرده و اگر لوله فاضلاب از جنس چدن یا آهن باشد, آن را سوراخ می‌کند. اگر لوله پلیکا باشد بخش هایی که با چسب به هم متصل شده است, چسب خود را از دست داده و با مشکل چکه کردن آب به سقف پایین روبرو خواهید شد.

با مامورین ما تماس بگیرید تا بصورت اصولی و از راه درست و تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کنیم.

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

رای بدهید post

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید