تخلیه چاه و لوله بازکنی منطقه 6 تهران

فهرست مطالب

تخلیه چاه و لوله بازکنی منطقه 6 تهران 09127609500

ممکن است برخی از اتفاقات ناخواسته مانند گرفتگی لوله فاضلاب و پر شدن چاه در هر ساعتی از شبانه‌روز اتفاق بیافتد. بنابراین خدمات‌رسانی در اسرع وقت بسیار حیاتی می‌باشد. از این رو شرکت کاسپین در منطقه 6 تهران خدمات خود را به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌دهد.

لوله بازکنی منطقه 6  در شمال تهران به عنوان یک سرویس‌دهنده بسیار قوی و قدرتمند با دارا بودن تکنسین‌ها و کارشناسان مجرب در زمینه‌ی تخلیه چاه، ترمیم چاه اعم از لایروبی و یا حفر مجدد آن و تشخیص محل چاه با دستگاه‌های پیشرفته  اقدام به خدمت‌رسانی می‌کند.

☎ شماره تماس لوله بازکنی منطقه 6

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در منطقه 6

منطقه ۶ شهرداری تهران در بخش شمالی مرکز تهران واقع شده است که از شمال به بزرگراه همت، از غرب به بزرگراه چمران، از شرق به بزرگراه مدرس و از جنوب به خیابان انقلاب محدود می‌شود. سابقه ی سکونت در این منطقه به دورن قاجار باز می گردد. این منطقه با مساحتی معادل ۴۵/۲۱۳۸ هکتار حدود ۳/۲ درصد از سطح شهر تهران را شامل می‌گردد. این منطقه شامل ۶ ناحیه و ۱۸ محله می‌باشد.

دروازه دولت آباد و دروازه یوسف آباد در این منطقه قرار داشتند که به مرور زمان از بین رفته‌اند. این منطقه طبق اسناد جزو محل‌های خوش آب و هوای منطقه‌ی شمالی تهران محسوب می‌شده و درای باغات متنوعی قرار داشته که محل تفرج پادشاهان بوده است. از مهمترین محله‌های واقع در این منطقه می‌توان به محله‌های نصرت، کشاورز، امیرآباد، یوسف آباد، بهجت آباد، کریم خان، ساعی و آرژانتین اشاره کرد. بافت این منطقه بیشتر از بخش‌های اداری و تجاری تشکیل شده و به همین جهت این منطقه از دیرباز به عنوان یکی از مناطق درآمدزای تهران به حساب می‌آید.

قدمت برخی از این ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری به گونه‌ای است که احتمال مواجه با مشکلات مربوط به لوله کشی آب و فاضلاب زیاد باشد. لذا لوله بازکنی منطقه 6 خدمات خود را از ترمیم  و لایروبی چاه، رفع گرفتگی لوله‌ها به خدمات جدید مانند تعویض سرویس بهداشتی ایرانی با فرنگی، اتصال شبکه فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری و استفاده از دستگاه‌های پیشرفته برای شناسایی و رفع گرفتگی چاه و لوله‌ها ارتقا داده است.

شماره تلفن : 09127609500لوله بازکنی منطقه 6 تهران – تخلیه چاه منطقه 6 تهران

قیمت لوله بازکنی در منطقه 6

قیمت لوله بازکنی منطقه 6 همچون دیگر شعبات شرکت کاسپین مطابقت با نرخ مصوب اتحادیه است. تمامی خدماتی که از جانب این شرکت به شهروندان ارائه می‌شود، توسط افراد ماهر و با تجربه با استفاده از ابزار الات پیشرفته و جدید انجام می‌گیرد. مسلم است که خدمات دارای هزینه‌ی بسیاری هستند اما این شرکت به دلیل کسب رضایت مشتریان خود و رعایت شرایط افراد، رعایت انصاف را در قیمت‌ها مد نظر دارد. علاوه بر آن لوله بازکنی منطقه 6 نسبت به ارائه‌ی خدمات خود ضمانت می‌دهد.

خدمات کاسپین در منطقه 6

خدمات شرکت کاسپین در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل و در تمام ساعات شبانه‌روز به شهروندان منطقه 6 ارائه می‌شود. گستردگی خدمات و استفاده از ابزارهای پیشرفته در انجام آنها موجب شده تا با بهترین کیفیت و با کمک نیروهای ماهر این خدمات انجام می‌شود.

خدمات شرکت کاسپین در منطقه 6 عبارتست از:

  • تغییر کاربری توالت ایرانی و فرنگی
  • نصب توالت فرنگی و ایرانی
  • نصب و تعمیر فلاش تانک
  • نصب و راه‌اندازی وان حمام و جکوزی
  • تعمیر خرابی سیفون
  • تشخیص ترکیدگی لوله
  • باز کردن لوله آشپزخانه
  • رفع گرفتگی چاه دستشویی
  • نصب و راه‌اندازی وان حمام و جکوزی
  • تعمیر سرشیر های هرز شده
  • دراوردن اشیاء افتاده در چاه

تخلیه چاه منطقه 6 تهران

لیست خدمات مهم تخلیه چاه شرکت کاسپین عبارت است از :

 1. تخلیه سپتینگ
 2. ترمیم چاه ریزش کرده
 3. ترمیم چاه قدیمی
 4. تعویض توالت فرنگی با توالت ایرانی
 5. لایروبی چاه فاضلاب
 6. لایروبی چاه فاضلاب در تهران
 7. تخلیه چاه فاضلاب در تهران
 8. وصل کردن فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری
 9. حفر چاه آب در تهران
 10. حفر چاه فاضلاب در تهران
 11. تشخیص محل چاه با دستگاه دیجیتال

همشهریان عزیز در صورتی که چاه قدیمی دارید و می خواهید چاه جدید حفر نمایید، ما به شما پیشنهاد می دهیم که چاه قدیمی را ترمیم و بازسازی نمایید. ترمیم چاه قدیمی ازآن یک چاه جدید و با بازدهی خوب می سازد و دیگر نیاز به هزینه جهت حفر چاه جدید ندارید.

تشخیص محل چاه توسط دستگاه دیجیتال

امروزه با پیشرفت علم، کارها آسان تر شده است. گاهی پیش می آید که نمی دانید چاه فاضلاب در چه قسمتی از منزل، اداره، مدرسه، آپارتمان و … حفر شده است. پس بسیار سخت است که محل چاه را تشخیص دهید. در صورتی که همچین موردی بریتان پیش آمد، می توانید با شرکت کاسپین تماس بگیرید. ماموران ما در اولین فرصت در محل حاضر می شوند. امروزه می توان با کمک دستگاه دیجیتال، به راحتی و با دقت بسیار بالا محل چاه را تشخیص داد.

شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه‌های مختلف :

 1. لوله بازکنی شهرک غرب
 2. لوله بازکنی تهرانپارس
 3. لوله بازکنی شریعتی
 4. لوله بازکنی ولیعصر
 5. لوله بازکنی تهران
 6. تخلیه چاه تهران
 7. حفاری چاه تهران
 8. لوله بازکنی پیروزی
 9. لوله بازکنی فردوسی
 10. لوله بازکنی نبرد
 11. لوله بازکنی عباس آباد
 12. لوله بازکنی نظام آباد
 13. لوله بازکنی پاسداران
 14. لوله بازکنی ستارخان
 15. لوله بازکنی نارمک
 16. لوله بازکنی حکیمیه
 17. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی منطقه 6 تهران

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب :

♦ سوسک ها درون چاه فاضلاب زندگی می کنند; اگر چاه فاضلاب پر شود باعث می‌شود آب بالا بیاید و محل زندگی سوسک‌ها پر از آب شود, از درون چاه بیرون می‌آیند. پس اگر متوجه شدید که رفت آمد سوسک‌ها به درون دستشویی و ساختمان نسبت به قبل بیشتر شده, این به این معنی است که چاه فاضلاب پر شده است.

♦ بالا آمدن آب فاضلاب بصورت مکرر

با دیدن این علائم سریعا با ماموران ما در شرکت کاسپین تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تخلیه چاه شما در منطقه 6 تهران و حومه اقدام کنیم.

پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

خدمات شرکت کاسپین در حفاری چاه : حفاری چاه در منطقه 6 تهران – حفر چاه فاضلاب در منطقه 6 تهران می‌باشد.

شماره تلفن حفاری چاه در منطقه 6 تهران : 09127609500

عملکرد شترگلو یا سیفون برای رفع بوی بد فاضلاب

شترگلو چیست ؟
شترگلو يا همان سيفون که اکثر ما ایرانی ها اشتباهاً به فلاش‌تانک دست شویی می‌گوییم سيفون. اما شترگلو یا همان سیفون، لوله‌ای خميده شکل است شبيه مد يا کلاهِ «آ» که زير سنگ توالت قرار داده می‌شود و هميشه مثل يک کاسه, پر از آب است.

گازهای سپتیکی یا گاز فاضلاب، بوی ناخوشايندی دارند که در عمق چاه تولید می‌شوند و سپس به سمت بالا حرکت می‌کنند. زمانی که اين گازها به آب درون شترگلو یا سیفون می‌رسند، درون آب سیفون حل می‌شوند و ديگر نمی‌توانند به داخل توالت یا ساختمان راه پيدا کنند. اگر سيفون وجود نداشته باشد تا گاز فاضلاب در آب آن حل شود، محيط دست‌ شویی غير قابل تحمل می‌شود.

نقش فلاش‌ تانک که خیلی‌ها به اشتباه نام سيفون را بر آن گذاشته‌ اند، چيست؟

زمانی که حجم گازهای فاضلاب که در آب شترگلو حل شده اند بالا میرود، این آب هم به يک آب بسیار بدبو تبديل می‌شود که بشدت آزار دهنده است. حالا اگر هر زمان که از دست شویی استفاده می‌کنیم، فلاش‌تانک را بکشیم یا یک آفتابه آب درون چاه توالت بریزیم و آب درونن سيفون یا شترگلو تازه شود، ديگر فضای دست شویی بوی نامطبوعی نخواهد گرفت. پس فلاش تانک یا آفتابه برای رفع بوی بد دستشویی بسیار ضروری و مفید هستند.

 لوله بازکنی منطقه 6 تهران – لوله بازکنی و تخلیه چاه منطقه 6 تهران – لوله بازکنی در منطقه 6 تهران – تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه 6 تهران

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران – کرج – قم – البرز

لوله بازکنی منطقه 6 تهران به طریق کاملا مکانیزه و تشخیص ترکیدگی لوله

شماره تلفن لوله بازکنی منطقه 6 تهران 09127609500

لوله بازکنی ارزان در منطقه 6 تهران

لوله بازکنی منطقه 6 تهران و حومه

نحوه و روش لوله بازکنی

سوالاتی که برای اغلب افراد اتفاق می‌افتد این است که : چه باید کرد در هنگام گرفتگی چاه توالت یا چاه فاضلاب؟ بهترین روش چاه بازکنی و لوله بازکنی کدام است؟ استفاده از محلول ها و سردرگمی برای یافتن انواع مواد شیمیایی لوله بازکن و چاه بازکن قوی از روش های باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و همچنین روش لوله بازکنی و روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی می توان به :

1- باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اگر گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده  از پمپ زدن رفع نشود, از فنر لوله بازکنی استفاده می‌شود. این دستگاه, هوای فشرده داخل مخزن خود را با شدت به داخل چاه می‌فرستد که هرچقدر فشار وارده را بیشتر کنند صدایی بیشتری ایجاد می‌شود. البته اگر لوله فاضلاب از شن و سنگ ریزه پر شده باشد, دیگر دستگاه تراکم هوا کارایی ندارد و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کند. شر‍‍‍‍‍‍‍‍کت کاسپین دژ کیمیا آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه 6 تهران می‌باشد.

2- لوله بازکنی با استفاده از فنر چاه

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر معمول است, چون مسافت و برد زیادی دارد و از قدرت بالاتری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مسیرهای نزدیک برخوردار است. با استفاده از فنر لوله بازکنی اشیا جامد را به داخل چاه فاضلاب هول می‌دهد. پس تضمین بیشتری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه توالت فرنگی و توالت ایرانی با فنر لوله بازکنی رفع شود. فنر این قابلیت را دارد که انواع لایه های چربی, مواد زائد و مو را از دیواره های لوله فاضلاب جدا کند اما توجه داشته باشید که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی حتی الامکان از فنر استفاده نکنید چون این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچی است و امکان دارد به توالت فرنگی آسیب بزند.

3- باز کردن سیفون توالت با استفاده از پمپ لوله بازکنی

در روش ذکر شده بعد از این که مقداری آب به درون چاه ریخته شد به مرحله پمپ زدن آب می‌رسیم. فشار آب که به سیفون وارد می‌آید باعث باز کردن گرفتگی سیفون توالت می‌شود. پمپ زدن آنقدر ادامه پیدا می‌کند تا مواد فاضلاب که در لوله و چاه توالت گیر کرده‌اند به جلو رانده شوند موجب رفع گرفتگی چاه فاضلاب شود.

نکته مهم :

جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب یا رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط اسید یا محلول لوله بازکنی بدون اطلاعات قبلی هرگز اقدام نکنید. به این دلیل که اگر مسیر لوله دارای گرفتگی باشد, محلول اسیدی که داخل لوله می‌ریزید درون لوله جمع می‌شود و چون راهی برای عبور ندارد, همانجا گیر کرده و اگر لوله فاضلاب از جنس چدن یا آهن باشد, آن را سوراخ می‌کند. اگر لوله پلیکا باشد بخش هایی که با چسب به هم متصل شده است, چسب خود را از دست داده و با مشکل چکه کردن آب به سقف پایین روبرو خواهید شد.

با مامورین ما تماس بگیرید تا بصورت اصولی و از راه درست و تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کنیم.

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

رای بدهید post

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید