لوله بازکنی وحیدیه

لوله بازکنی وحیدیه

فهرست مطالب

لوله بازکنی وحیدیه یکی از شعبه‌های شرکت کاسپین در شرق تهران است. همشهریان گرامی‌ ساکن محدوده وحیدیه می‌توانند در صورت گرفتگی لوله‌های فاضلاب منزلشان، با شرکت کاسپین تماس بگیرند تا مشکل گرفتگی لوله‌ها در سریع‌ترین زمان برطرف شود.

شرکت کاسپین با داشتن شعبه‌های زیاد در سراسر تهران، قادر است تا در کمترین زمان، سرویسکاران خود را به محل گرفتگی اعزام کند.

سرویسکاران شرکت کاسپین با مهارت و تجربه بالای خود و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و بروز لوله بازکنی، می‌توانند هرگونه گرفتگی‌ای را رفع نماییند.

شماره تماس لوله بازکنی وحیدیه

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع‌ترین زمان
✅ شبانه‌روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در وحیدیه

قیمت لوله بازکنی وحیدیه تهران

هزینه تمامی‌ خدمات شرکت کاسپین طبق نرخ اتحادیه لوله بازکنی است. قیمت نهایی لوله بازکنی وحیدیه توسط سرویسکار بعد از مشاهده و بررسی محل گرفتگی، مشخص می‌شود.

علاوه بر لوله بازکنی وحیدیه، شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه‌های مختلف :

 1. لوله بازکنی تهران
 2. تخلیه چاه تهران
 3. حفاری چاه تهران
 4. لوله بازکنی پیروزی
 5. لوله بازکنی تهرانپارس
 6. لوله بازکنی ولیعصر
 7. لوله بازکنی فردوسی
 8. لوله بازکنی نبرد
 9. لوله بازکنی نظام آباد
 10. لوله بازکنی پاسداران
 11. لوله بازکنی ستارخان
 12. لوله بازکنی نارمک
 13. لوله بازکنی شریعتی
 14. لوله بازکنی حکیمیه
 15. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی وحیدیه

خدمات ما در محدوده وحیدیه

شرکت کیمیا دژ کاسپین آماده است تا در محدوده وحیدیه خدمات زیر را انجام دهد:

 • لوله بازکنی وحیدیه
 • تخلیه چاه وحیدیه
 • حفاری چاه در وحیدیه
 • لایروبی چاه در وحیدیه
 • نصب و تعمیر توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر وان و جکوزی
 • رفع نم و رطوبت ساختمان
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص
 • نصب و تعمیر پکیج دیواری
 • تعمیر آبگرمکن
 • تعمیر فلاش تانک

لوله بازکنی وحیدیه

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی وحیدیه

زمانی که لوله ها دچار گرفتگی شدند، بایستی در اسرع وقت به باز کردن آن اقدام کرد زیرا برای بسیاری از افراد بالا زدن چاه فاضلاب بسیار آزاردهنده است.

لوله بازکنی وحیدیه به صورت فوری و شبانه روزی آماده است تا مشکلات ناشی از گرفتگی لوله‌ها را برای همشهریان گرامی ساکن این منطقه را رفع نماید.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی در وحیدیه تهران

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه فنرزنی بیشتر معمول است، چون مسافت و برد زیادی دارد و از قدرت بالاتری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مسیرهای نزدیک برخوردار است.

با استفاده از فنر لوله بازکنی اشیا جامد را به داخل چاه فاضلاب هول می‌دهد. پس تضمین بیشتری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه توالت فرنگی و توالت‌ایرانی با فنر لوله بازکنی رفع شود.

فنر‌ این قابلیت را دارد که انواع لایه‌های چربی, مواد زائد و مو را از دیواره‌های لوله فاضلاب جدا کند اما توجه داشته باشید که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی حتی الامکان از فنر استفاده نکنید چون‌ این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچی است و امکان دارد به توالت فرنگی آسیب بزند.

شرکت کاسپین در خدمات لوله بازکنی وحیدیه از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله‌ها استفاده می‌کند.

لوله بازکنی وحیدیه

عملکرد شترگلو یا سیفون برای رفع بوی بد فاضلاب

شترگلو چیست ؟

شترگلو يا همان سيفون که اکثر ما‌ایرانی‌ها اشتباهاً به فلاش‌تانک دست شویی می‌گوییم سيفون. اما شترگلو یا همان سیفون،،، لوله‌ای خميده شکل است شبيه مد يا کلاهِ «آ» که زير سنگ توالت قرار داده می‌شود و هميشه مثل يک کاسه, پر از آب است.

گازهای سپتیکی یا گاز فاضلاب، بوی ناخوشايندی دارند که در عمق چاه تولید می‌شوند و سپس به سمت بالا حرکت می‌کنند. زمانی که اين گازها به آب درون شترگلو یا سیفون می‌رسند، درون آب سیفون حل می‌شوند و ديگر نمی‌توانند به داخل توالت یا ساختمان راه پيدا کنند. اگر سيفون وجود نداشته باشد تا گاز فاضلاب در آب آن حل شود، محيط دست‌ شویی غير قابل تحمل می‌شود.

تعمیر توالت فرنگی در وحیدیه

نقش فلاش‌ تانک که خیلی‌ها به اشتباه نام سيفون را بر آن گذاشته‌ اند، چيست؟

زمانی که حجم گازهای فاضلاب که در آب شترگلو حل شده اند بالا میرود،‌این آب هم به يک آب بسیار بدبو تبديل می‌شود که بشدت آزار دهنده است. حالا اگر هر زمان که از دست شویی استفاده می‌کنیم، فلاش‌تانک را بکشیم یا یک آفتابه آب درون چاه توالت بریزیم و آبب درونن سيفون یا شترگلو تازه شود، ديگر فضای دست شویی بوی نامطبوعی نخواهد گرفت. پس فلاش تانک یا آفتابه برای رفع بوی بد دستشویی بسیار ضروری و مفید هستند.

 

حفاری چاه در وحیدیه

حفاری چاه در وحیدیه

شرکت کاسپین، در کنار خدمات لوله بازکنی وحیدیه، قادر به ارائه خدمات حفاری چاه نیز در این منطقه می‌باشد. با توجه به داشتن دستگاه‌های مدرن و پیشرفته و همچنین نیروی کاری ماهر، شرکت ما قادر به حفر انواع چاه از جمله حفر چاه آب و فاضلاب است.

در این جهت، شرکت کاسپین با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و بهره‌گیری از متخصصین و کارشناسان مجرب، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهد.

لایروبی چاه در وحیدیه

لایروبی چاه یکی از مهم‌ترین خدماتی است که در حفظ و نگهداری چاه‌ها انجام می‌شود. با گذشت زمان و استفاده مکرر از چاه، رسوبات زیادی بر روی دیواره‌های آن به وجود می‌آیند که باعث کاهش کارایی چاه می‌شود. بنابراین، لایروبی چاه به منظور حفظ و نگهداری صحیح از چاه بسیار مهم است.

شرکت کاسپین با داشتن تجربه و تخصص در این زمینه، همانند لوله بازکنی وحیدیه، خدمات لایروبی چاه را نیز با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و ماهر‌ترین سرویسکاران به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با انجام لایروبی چاه به صورت دوره‌ای می‌توان کارایی آن را افزایش داد.

لوله بازکنی وحیدیه

روش های بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب

سوالاتی که برای اغلب افراد اتفاق می‌افتد‌ این است که : چه باید کرد در هنگام گرفتگی چاه توالت یا چاه فاضلاب؟ بهترین روش چاه بازکنی و لوله بازکنی کدام است؟ استفاده از محلول‌ها و سردرگمی‌برای یافتن انواع مواد شیمیایی لوله بازکن و چاه بازکن قوی

از روش‌های باز کردن گرفتگی چاه توالت‌ایرانی و همچنین روش لوله بازکنی وحیدیه و روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی می‌توان به :

1- لوله بازکنی وحیدیه با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از‌این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اگر گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده  از پمپ زدن رفع نشود, از فنر لوله بازکنی استفاده می‌شود.‌این دستگاه, هوای فشرده داخل مخزن خود را با شدت به داخل چاه می‌فرستد که هرچقدر فشار وارده را بیشتر کنند صدایی بیشتری‌ایجاد می‌شود. البته اگر لوله فاضلاب از شن و سنگ ریزه پر شده باشد, دیگر دستگاه تراکم هوا کارایی ندارد و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کند. شر‍‍‍‍‍‍‍‍کت کاسپین دژ کیمیا آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در وحیدیه می‌باشد.

2- باز کردن سیفون توالت با استفاده از پمپ لوله بازکنی

در روش ذکر شده بعد از‌این که مقداری آب به درون چاه ریخته شد به مرحله پمپ زدن آب می‌رسیم. فشار آب که به سیفون وارد می‌آید باعث باز کردن گرفتگی سیفون توالت می‌شود. پمپ زدن آنقدر ادامه پیدا می‌کند تا مواد فاضلاب که در لوله و چاه توالت گیر کرده‌اند به جلو رانده شوند موجب رفع گرفتگی چاه فاضلاب شود.

نکته مهم :

جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب یا رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط اسید یا محلول لوله بازکنی بدون اطلاعات قبلی هرگز اقدام نکنید. به‌این دلیل که اگر مسیر لوله دارای گرفتگی باشد, محلول اسیدی که داخل لوله می‌ریزید درون لوله جمع می‌شود و چون راهی برای عبور ندارد, همانجا گیر کرده و اگر لوله فاضلاب از جنس چدن یا آهن باشد, آن را سوراخ می‌کند. اگر لوله پلیکا باشد بخش‌هایی که با چسب به هم متصل شده است, چسب خود را از دست داده و با مشکل چکه کردن آب به سقف پایین روبرو خواهید شد.

 شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد. برای استفاده از خدمات لوله بازکنی وحیدیه می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

5/5 - (26 امتیاز)

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید